Testování nových aplikací

Výpis: Mezinárodní společnost hledá placené testery aplikací nejen z Česka! Testování aplikací v programu je jednoduché - vyberete si některou aplikaci z databáze a otestujete ji na svém mobilním telefonu nebo tabletu. Poté napíšete svoji upřímnou recenzi s hodnocením vybrané aplikace a dostanete zaplaceno. Trh s aplikacemi je na vrcholu, čím více jich otestujete a recenzí napíšete, tím více vyděláte!

Jedna věc je vytvořit skvělou aplikaci, avšak problém je dosáhnout toho, aby si ji stáhlo nebo koupilo mnoho uživatelů. Každý den přibývá tisíce nových aplikací a pro vývojáře je stále těžší upoutat pozornost uživatelů. Lidé se stále více spoléhají na nezávislé recenze od skutečných uživatelů a právě takto si můžete přivydělat testováním a recenzováním aplikací. Nemusíte být profesionálním spisovatelem a stačí Vám jakýkoliv druh smartphonu nebo tabletu.

Při testování a kontrole aplikací 3 dny v týdnu si můžete přivydělat v přepočtu až 13.500 Kč. Pokud budete testovat a kontrolovat aplikace 5 dní v týdnů, váš příjem může činit až 22.500 Kč za měsíc!

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Rozesílání rekl. e-mailů

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2024 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma