Plnění obálek tiskovinami

Výpis: Hledají se zájemci pro samostatnou činnost, kterou lze vykonávat v pohodlí domova. Využijte této práce na doma zahrnující aktivní prezentaci a plnění získaných obálek obchodními a propagačními materiály partnerských firem a vydělejte si peníze navíc!

Platí se 9,50 Kč až 19,50 Kč za naplněnou obálku, opatřenou známkou a adresou. Obálky ani známky nekupujete, budou vám doručovány od zájemců. Pokud zvládnete firmě dodat např. 800 kusů naplněných obálek za měsíc, váš výdělek bude činit až 15.600 Kč! Nejsou stanoveny žádné limity, kolik času budete práci věnovat a kolik naplněných obálek jste schopni dodat, závisí jen na vás.

Tiskový materiál k plnění vám bude pravidelně dodáván zdarma prostřednictvím pošty, v množství dle aktuální poptávky. Naplněné obálky zašlete balíkovou službou nebo klasickou poštou. Poštovné je zpětně propláceno - pro vás bez výdajů. Firma zasílá smlouvu a podrobný pracovní postup, který vás povede krok po kroku.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Testování nových aplikací

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, registrační formulář a kontaktní údaje české firmy, která nabízí danou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2024 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma