Kompletace předmětů

Výpis: Jedná se o kompletaci (skládání) různých druhů výrobků, např. součástek do PC, případně ozdobných a upomínkových předmětů pro zahraniční firmy. Druh předmětu záleží na momentální poptávce.

Náplní pracovní činnosti je jen samotné skládání jednotlivých komponentů. Všechny potřebné části vám firma bude průběžně dodávat prostřednictvím pošty a v množství, které zvládnete a sami si určíte. Práci lze vykonávat z domu bez potřeby výrobní dílny. Odbyt zhotovených předmětů je zajištěn u stálých či nových zákazníků nebo v obchodní síti zahraničního odběratele. Nebude tedy od vás vyžadována žádná distribuce ani prodej!

Domácí pracovník obdrží odměnu vždy za počet zhotovených kusů. Např. u kompletace součástek je výdělek přibližně 120 Kč za kus. Pokud zkompletujete např. 125 kusů za měsíc, váš výdělek bude až 15.000 Kč!

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Zveřej. komentářů a videí

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje české firmy, která nabízí prezentovanou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2024 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma