Kompletace propagačních sad

Výpis: Chcete v pohodlí svého domova vydělávat až 18.000 Kč měsíčně? Využijte nové nabídky práce z domova od české firmy, která je vhodná pro šikovné zájemce z celé ČR.

Jde o nenáročnou činnost spočívající v kompletaci dodaných propisovaček a reklamních letáků do obálek, vlastní prezentaci inzertních nabídek, adresování obálek a rozesílání hotových propagačních sad za doporučené ceny na získané adresy. Vykonáváte tedy kompletaci reklamních materiálů, tzn. skládáte tištěné propagační letáky a vkládáte je do obálek společně s propiskami. Zpracované zásilky poté odesíláte přes Českou poštu na adresy koncových zákazníků.

Veškerý materiál potřebný k práci, tj. propisovačky, reklamní letáky a obálky, firma zasílá poštou na základě objednávky potřebného množství. Nejsou požadavky na kvalifikaci ani na množství odvedené práce. Dosažitelný výdělek až 18.000 Kč při zpracování a odesílání 300 kusů zásilek. Vše záleží na vašich schopnostech a aktivitě.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Psaní příspěvků na sítích

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje české firmy, která nabízí danou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2024 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma