Výroba textilních hraček

Výpis: V současné době se nabízí seznam 3 významných zahraničních společností, které zajišťují práce z domu pro muže a ženy z celého světa - vhodné i pro zájemce z ČR a SR. Tyto firmy, podnikající více jak 15 roků s výbornou reputací, opět přijmou zájemce z české republiky pro výrobu a šití textilních panenek a jiných hraček formou práce z domova s možným týdenním výdělkem přibližně až 6.300 Kč!

Můžete vyrábět neomezené množství hraček - nejsou stanoveny žádné množstevní limity. S výrobou a šitím vám může pomáhat celá rodina anebo přátelé. Základní úroveň ručního a strojového šití je podmínkou.

Pracovat můžete pro jednu nebo více společností zároveň. Hračky budete vyrábět doma a hotové je odešlete zpět zadávající firmě, která vám zaplatí za vaši práci. Žádný vlastní prodej! Jako samostatný pracovník z domu budete nezávislý.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Plnění obálek tiskovinami

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Výroba textilních hraček Plnění obálek tiskovinami Výroba DINO dinosaurů Šití a tvorba zajíčků Kompletace předmětů Výroba medvídků Buddy Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2023 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma