Šití a tvorba zajíčků

Výpis: Vyrábějte a šijte doma milé domácí zajíčky - vycpané hračky pro jednu poctivou mezinárodní společnost se sídlem v USA a vydělejte si peníze navíc.

Velikost jednoho zajíčka je asi 30,5 cm, vyrábí se z polyesteru a bavlny. Šije se na stroji nebo ručně a vcelku lehce jde zhotovit. Dodává se veškerý potřebný materiál a samozřejmě unikátní vzor spolu se srozumitelným návodem.

Platí se za sadu po 10 kusech, nelze zasílat méně. Za jednu hotovou sadu získáte odměnu 1.550 Kč. Po zapracování byste měli být schopni vyrobit 4-5 zajíčků za den. Vždy si objednáte pouze tolik materiálů na výrobu zajíčků, kolik zvládnete skutečně vyrobit. Neexistují žádné limity a není vyžadován vlastní odprodej vyrobených kusů. Firma písemně garantuje odběr hotových sad zajíčků a převezme prodej svým stálým zákazníkům.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Kompletace předmětů

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Výroba textilních hraček Plnění obálek tiskovinami Výroba DINO dinosaurů Šití a tvorba zajíčků Kompletace předmětů Výroba medvídků Buddy Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2023 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma