Výroba šperků z titanu

Výpis: Velmi zajímavá manuální činnost, kterou můžete provozovat z domova a přivydělat si až 6.000 Kč za den! Zahraniční společnost, působící od roku 2011 a zabývající se hlavně prodejem šperků, přijme několik zájemců o domácí výrobu šperků z titanu.

Titanové řetízky se vyrábí z pevné nerezové oceli, takže se nepřetrhnou a neztratí svůj lesk. Řetízky se lehce ohýbají a tvarují, díky tomu jsou vhodné pro všechny velikosti a styly. Přívěsné moduly umožní připevnit jakýkoliv přívěsek bez použití speciálních nástrojů. Všechny potřebné materiály a nástroje jsou firmou zasílány poštou nebo balíkovu službou společně s jednoduchými pokyny.

Za každý náramek z nerezové oceli se platí 300 Kč a odkupují se po 10 kusech. Jakmile se dostatečně seznámíte s procesem výroby, měli byste být schopni zhotovit 10-20 náramků za den, což pro vás znamená výdělek 3.000 Kč až 6.000 Kč. Nic nenabízíte ani neprodáváte, obdržíte písemnou garanci odběru!

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Kompletace předmětů

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí uvedenou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek tiskovinami Montáž dekorativních výrobků Výdělek psaním dopisů Skládání reklamních prospektů Výroba šperků z titanu Kompletace předmětů Šití a tvorba zajíčků Sestavování řemeslných výrobků Výdělek pro řidiče
Copyright © 2017 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma