Sestavování řemeslných výrobků

Výpis: V současné době se nabízí seznam 9 nejlepších zahraničních společností, které zajišťují práce z domu pro muže a ženy z celého světa - vhodné i pro zájemce z ČR a SR. Tyto firmy potřebují lidi pro sestavování uměleckých a řemeslných výrobků formou práce z domova s možným týdenním výdělkem přibližně až 11.000 Kč!

Sestavování výrobků nevyžaduje téměř žádné zkušenosti a žádný vlastní prodej. Zaškolení a materiály jsou zajištěny, výrobky se lehce a příjemně sestavují. Můžete si vybrat z těchto možností: Korálky, šperky, klíčenky, vánoční ozdoby, panenky, šití, vycpávané zvířátka, textilní hračky a další.

Pracovat můžete pro jednu nebo více společností zároveň. Výrobky budete sestavovat doma a hotové je odešlete zpět firmě, která vám zaplatí za vaši práci. Jako samostatný pracovník z domu budete nezávislý.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Výdělek pro řidiče

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí uvedenou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek tiskovinami Montáž dekorativních výrobků Výdělek psaním dopisů Skládání reklamních prospektů Výroba šperků z titanu Kompletace předmětů Šití a tvorba zajíčků Sestavování řemeslných výrobků Výdělek pro řidiče
Copyright © 2017 Domprace.cz - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma