Výdělek psaním dopisů

Výpis nabídky: Skutečně senzační zpráva pro všechny, kteří si chtějí prací doma slušně vydělávat. Jedinečná nabídka přivýdělku až 6.750 Kč týdně pro všechny zájemce, kteří chtějí psát texty podle předlohy. Píše se ručně úhledným písmem, na psacím stroji nebo pomocí domácího počítače, což je nejpohodlnější a výdělek může být rychlejší a větší.

Firma zasílá podrobný návod pro okamžité zahájení samostatné činnosti, k tomu aktuálně obdržíte vzorové listy a mnoho dalších tipů a poznámek. Vše se zasílá prostřednictvím pošty. Upozornění: nejedná se o žádný pyramidový systém, řetězovou hru nebo jiný nesmysl.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci nabízíme nebo v pravém sloupci webu. V detailu naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu propagované nabídky. Jedná se o nabídky českých a zahraničních firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na Vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant samostatně výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí prace. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí můžete dosáhnout kýženého cíle, a to vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže Vás tato nabídka výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by Vás mohla zajímat: Skládání reklamních prospektů

Jak pokračovat

K výše uvedené nabídce poskytujeme podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontakt na slovenskou firmu, která nabízí uvedenou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si nejnovější vydání našeho magazínu TOVEL Jobs, který zasíláme dle dodacích podmínek a výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per

Plnění obálek doma

Montáž dekorativních výrobků

Výdělek psaním dopisů

Skládání reklamních prospektů

Výroba šperků z titánu

Kompletace předmětů

Šití a tvorba zajíčků

Sestavování řemeslných výrobků

Výdělek pro řidiče

Copyright © 2009 - 2017 Všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: Práce na doma